Yhteystiedot

Juniori Jokipojat ry

Y-tunnus 1062146-8

Postiosoite:
Länsikatu 15
Tiedepuisto 3 B
80110 Joensuu

Toimisto:
Joensuun Tiedepuisto
Tiedepuisto 3 B
80110 JOENSUU

Vahtimestarin puh. 050-5508146

Tietosuojaseloste

Toiminnanjohtaja:
Jarmo Mustonen, puh.050 550 8093, jarmo.mustonen@jokipojat.fi (Myynti, markkinointi ja hallinto)

VALMENNUS

Valmennuspäällikkö:
Simo Karjalainen puh. 044-0112623 simo.karjalainen@jokipojat.fi (Seuran urheilulliset asiat)

Taitovalmentaja:
Janne Hattunen puh. 045-634 6401 janne.hattunen@jokipojat.fi (Vastuu alue E-G-juniorit, luistelu- ja kiekkokoulu ja yhteistyö maakunnan seuroihin)

Junioripäällikkö:
Samuli Hoskonen puh.050 3244360 samuli.hoskonen@jokipojat.fi (Pelaajasiirrot ja jäävuorot)

B-nuorten vastuuvalmentaja, Tiedottaja
Mikko Fisk puh. 050 3718721 mikkofisk87@gmail.com (B-nuorten vastuuvalmentaja, nettisivut ja sosiaalinen media)

Maalivahtivalmennuksen vastaava:
Mikko Jormakka puh. 040 7743 678 mikko-thuumas@hotmail.com

Vastuuvalmentajat kaudella 2018-2019:
A-nuoret Jakke Hakulinen p. 044 9794861
Naiset Julkaistaan myöhemmin
B-Nuoret Mikko Fisk p. 050 371 8721
C-03 Juuso Akkanen p. 044 562 5718
C-04 Simo Karjalainen p. 044 0112 623
D-05 Tommi Kettunen p. 050 4060 669
D-06 Mikko Haapala p. 050 3089 079
E-07 Samuli Hoskonen p.050 3244360
E-08 Samuli Hoskonen p.050 3244360
F-09 Lasse Litmanen p. 0400 987 599
F-10 Juha Tanskanen p. 050 506 7829

Maalivahtivalmentajat 2018-2019:
Mikko Jormakka p. 040 7743 678
Hannu-Pekka Hyttinen p. 044 5912415
Aapo Sorjonen p. 050 4343 901
Tapio Pohtinen p. 040 079 7541

JUNIORI JOKIPOIKIEN HALLITUS 2018-2019

Puheenjohtaja:
Petri Sallinen, petri.sallinen@petrisallinen.com p:050 557 1944

Varapuheenjohtaja:
Pia Lehikoinen, lehikoinen.pia@gmail.com

Jäsen
Tapio Mustonen, tapio.mustonen@luovi.fi

Jäsen
Jarmo Manninen, jame.manninen@gmail.com

Jäsen
Jarkko Keinänen, ratamestari@gmail.com

Jäsen
Jukka Rönkkö, jukkaeronkko@luukku.com

Jäsen
Tiina Tauslahti, tiina.tauslahti@hotmail.com

Jäsen
Marko Lintunen, lintunen.make@gmail.com