• lauantai
    23
    loka
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    KJT Haukat
    KJT Haukat
    Nuorten Mestis alkusarja
  • lauantai
    23
    loka
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    Kärpät Ak
    Kärpät Ak
    B-nuorten SM (alkusarja)
  • lauantai
    23
    loka
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    SaiPa/Ketterä
    SaiPa/Ketterä
    C-nuorten SM (karsinta)
  • sunnuntai
    24
    loka
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    K-Espoo Ch
    K-Espoo Ch
    Nuorten Mestis alkusarja
  • sunnuntai
    24
    loka
    13:00
    KalPa
    KalPa
    Jokipojat
    Jokipojat
    C2 AAA
  • sunnuntai
    24
    loka
    14:30
    KalPa Indians
    KalPa Indians
    Jokipojat
    Jokipojat
    D1 AAA
  • sunnuntai
    24
    loka
    16:00
    KooKoo
    KooKoo
    Jokipojat
    Jokipojat
    C-nuorten SM (karsinta)
  • lauantai
    30
    loka
    00:00
    TuTo
    TuTo
    Jokipojat
    Jokipojat
    B-nuorten SM (alkusarja)
  • lauantai
    30
    loka
    12:45
    HeKi Vierumäki U
    HeKi Vierumäki U
    Jokipojat
    Jokipojat
    Nuorten Mestis alkusarja
  • lauantai
    30
    loka
    13:30
    KalPa Pirates
    KalPa Pirates
    Jokipojat
    Jokipojat
    D1 AAA
  • lauantai
    30
    loka
    14:45
    HIFK
    HIFK
    Jokipojat
    Jokipojat
    C-nuorten SM (karsinta)
  • sunnuntai
    31
    loka
    00:00
    K-Vantaa
    K-Vantaa
    Jokipojat
    Jokipojat
    Nuorten Mestis alkusarja
  • sunnuntai
    31
    loka
    00:00
    Ilves Ak
    Ilves Ak
    Jokipojat
    Jokipojat
    B-nuorten SM (alkusarja)
  • sunnuntai
    31
    loka
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    KalPa
    KalPa
    C2 AAA
  • sunnuntai
    31
    loka
    15:00
    Jokerit
    Jokerit
    Jokipojat
    Jokipojat
    C-nuorten SM (karsinta)
  • lauantai
    6
    marras
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    C2 AAA
  • lauantai
    6
    marras
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    Jukurit Sininen
    Jukurit Sininen
    D1 AAA
  • lauantai
    6
    marras
    00:00
    Jokipojat
    Jokipojat
    K-Espoo
    K-Espoo
    C-nuorten SM (karsinta)
  • lauantai
    6
    marras
    14:00
    Jukurit Sininen
    Jukurit Sininen
    Jokipojat
    Jokipojat
    D1 AAA
  • lauantai
    6
    marras
    14:15
    Kärpät Ak
    Kärpät Ak
    Jokipojat
    Jokipojat
    B-nuorten SM (alkusarja)

Yhteistyöseurat

Lieksan Hurtat
POU Hockey
Sepot
Ookoo
Jups
kajastus
Jääsudet
PKO
PKS
Terveystalo
Joensuun Urheiluakatemia
CCM
Intersport

Juniori Jokipojat ry somessa

    Dataline Sport | Molentum Oy